Hoog collector gehalte!
55 jaar geleden kwam James Bond OO7 op het grote scherm met de release van 'Diamonds Are Forever'. Geschiedenis was geschreven. En nu brengt The Macallan daar een eerbetoon aan met deze fles.
Een 18 jaar oude expressie die een rijping kreeg op zowel rode wijnvaten als in eiken vaten die een likje sherry meekregen. Het distillatie jaar voor deze whisky is, uiteraard, '007 als in 2007. De whisky werd gebotteld op een drinksterkte van 45.5%, net iets hoger dan NAS edities van The Macallan, hiermee speelt The Macallan in op een vraag van het publiek om terug meer te focussen op lekkere whisky.
Mooie release, beetje spijtig van die 'eenvoudige' koker. Doet de knappe fles niet echt deugd. Dit is de eerste officiële botteling van The Macallan die rijpte in rode wijnvaten!