Knappe, zoete witte wijn. Knappe, soepele zoete wijn van zoete druiven, zonder toegevoegde suiker!
Rode wijn die opvalt door het uitgesproken mediterrane karakter. Gemaakt van de inheemse druivensoort Mantonegro in het Spaanse Mallorca (Binnisalem regio).
Een echte voltreffer met de zwoele verleider, de primitivo (druif) uit Puglia, Italië! Nu ook in Bag in Box!
Domaine Lafage is een oude getrouwe in ons gamma en stelt nooit teleur! Dit is de witte wijn met de hoogste kwaliteit van dit domein.
Deze Muscat vangt lente en zomer in een fles!
Frisse, elegante en toegankelijke rode wijn uit hartje Tourain (Loire), Bourgueil met als basis 100% Cabernet Franc.
Famille Perrin maakt reeds sinds heugenis kwaliteitsvolle wijnen voor ieders portemonnee. Zo is ook deze Vacqueras een waar schot in de roos.
De Miraval Provence Rosé is een geweldige rosé met superfijne fruitsmaken. Door Decanter verkozen als 's werelds beste rosé.
Deze wijn gemaakt met 100% Godello druif is een zeer frisse wijn met aroma's van wit fruit, mineralen en een vleugje kruiden met een stevige body met mooie zuurtjes.Origineel en zeer gastronomisch!
Elegante, smaakvolle Italiaanse rosé wijn. Intense smaakevolutie en lange finish!
Krachtige witte wijn met als basis de Palomino druif. Wijnmaker Luis Pérez creëert een wijn met bijzonder zachte aroma's van appel en peer met een kwaliteitsvol aards karakter uit Sanlucar, ook een bakermat van Sherry's.
Fijne rosé van Alessandria Crissante. Floraal en zacht, erg gracieus.
Geniet van de vlotte, sappige stijl van deze Hirschvergnügen. Grüner Veltliner op z'n best!
Een elegante Chardonnay met een intens bouquet (abrikozen, rozen, bloesem, brioche en hazelnoten) en een zacht, ronde smaak.
Rode wijn die opvalt door het uitgesproken mediterrane karakter. Gemaakt van de inheemse druivensoort Mantonegro in het Spaanse Mallorca (Binnisalem regio).
De Miraval Provence Rosé is een geweldige rosé met superfijne fruitsmaken. Door Decanter verkozen als 's werelds beste rosé.
Deze stuivende witte wijn wordt volledig samengesteld met Xarel-lo, bekend van onder andere haar niet te onderschatten aandeel in kwalitatieve cava's.
Heerlijk om te kraken bij een frisse salade!
Heerlijke rosé-wijn van Domaine Lafage uit de Roussillon. Met 70% Mourvèdre en 30% Grenache Gris maakt Jean-Marc Lafage een rosé met karakter maar grote toegankelijkheid.
Heerlijk zoete wijn gemaakt van de Grenache-druif...
Gruner Veltliner met een hoge aaibaarheidsfactor! Fris en fruitig, speels en nog en beetje groen.